Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yazar

Albaraka Müşteri Hizmetleri

Faizsiz bankacılık konusunda alanında lider olmayı başarmış bir banka olarak Albaraka Türk Katılım Bankası 1985 senesinden beri hizmet vermeyi sürdürüyor. Kurulduğu günden bu güne büyüme gelişme konusunda soluksuz çalışan Albaraka Türk müşteri kitlesini aynı oranda büyütüp geliştirdi. Müşterilerin memnuniyet içerikli geri dönüşleri ile daha da yaygınlaşmayı başaran Albaraka Türk bankacılıkta altın kuralları müşteri memnuniyetini iyi benimsemiş ve bünyesine eklemeyi başarmış bir isim.

Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesinde aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün. Sayıca fazla ve ülkenin hemen her yerinde açılan şubeleri ve ATM’leri ile Albaraka Türk müşterilerine yakın ve ulaşılabilir olmayı da başarıyor. İçinde bulunduğumuz dönemin şartları da göz önünde bulundurulursa internet bankacılığı ve mobil şubelerin de ne derece önemli olduğu tartışmasız bir gerçektir. Bu gerçeğinde bilincinde olarak Albaraka Türk teknolojik imkanları da müşterilerine sunuyor. Artık bir şubeye ya da ATM’ye gitmeden de işlemlerinizi internetten veya telefonunuz üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Müşterilerin hemen her alanda olduğu gibi bankacılık ve finans konularında da sık danışma ve bilgi edinme ihtiyacı oluşmaktadır. Müşterisi oldukları bankadan bir personel ile istedikleri zaman irtibata geçerek tüm merak ettiklerini öğrenebilmeleri, sorunlarını kısa yoldan halledebilmeleri harika bir avantajdır. Burada da bankaların kendi bünyelerinde bir müşteri hizmetleri platformu oluşturmaları gerekmektedir. Günümüzde müşteri hizmetleri oldukça yaygınlaşmış ve kullanılan bir oluşum olsa da her firma bu hizmeti başarı ile yerine getirememekte. Müşteriler sık sık direk bağlanma konusunda sorunlar yaşayıp bazen hiç bağlanamama gibi sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Albaraka Türk müşteri hizmetleri bu işi başarılı bir şekilde yerine getirerek 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren iyi bir örnek.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezi ile iletişime geçmek oldukça kolay. Bu konuda uygulayabileceğiniz iki yol mevcuttur. Bunlardan ilki bankanın internet ve mobil şubeleri üzerinden ulaşabileceğiniz destek bağlantılarını kullanmaktır. Bu platformları kullanmıyorsanız ya da başka bir sebeple bu yöntem sizin için kullanışlı değilse bir diğer yöntem Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayarak bağlantıya geçmenizdir.

Albaraka Türk çağrı merkezi telefon numarası şu şekildedir:

0850 222 56 66

444 56 66

Yukarıda vermiş olduğumuz iki numara da Albaraka Türk müşteri hizmetleri için oluşturulmuş numaralar olup telefon ile tuşlayarak direk bağlanma gerçekleştirmeniz için uygundur.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

  1. İlk olarak telefonunuzdan “444 5 666” veya “0850 222 5 556” numaralı müşteri hizmetlerini tel nosunu arayın.
  2. Ardından 0’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Albaraka Türk çağrı merkezi numarasını telefonunuzdan tuşladıktan sonra birkaç kısa aşama önünüze çıkacaktır. Bu aşamaların oluş sebebi sizin güvenliğinizdir. Bankaya kayıtlı bazı kişisel bilgilerinizin girilmesi talep edilir sizden. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru biçimde vermeye özen gösteriniz. Aksi taktirde doğruluğu teyit edilmeyen kişiler ile bankacılık işlemleri gerçekleştirilememektedir. Bilgilerin kontrolü ve teyit edilmesi ardından Albaraka Türk müşteri hizmetleri bünyesinde çalışan bir personel ile direk bağlanma gerçekleştirirsiniz.

Kayıp, çalıntı işlemleri gibi acil durumlarda ya da bazı farklı finans ve bankacılık konularında bilgi almak, sorunlarınızı gidermek için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Bu platform tüm müşteriler istedikleri her zaman diliminde ulaşabilsin diye 7 gün 24 saat hizmet vermekte.

Albaraka Türk kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti ve güven bağlarını korumayı başararak ilerlemeye devam ediyor. Müşterilerine verdiği destek ve onlardan aldığı desteklerle ilerlemesi uzun bir süre daha durmadan ilerleyecek gibi. Siz de Albaraka Türk çağrı merkezi iletişim bilgilerini telefonunuzdan tuşlayarak işlemlerinizi bir şubeye ya da ATM’ye gitmeden kısa yoldan halledebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

İlginizi Çekebilir